sultanbeyli-abdurrahmangazi-bocek-ilaclama

Sultanbeyli Abdurrahmangazi Böcek İlaçlama

Abdurrahmangazi Sultanbeyli Böcek İlaçlama servisi, haşere oluşumlarını kısa sürede ortadan kaldırarak halkın sağlığını güvence altına almayı ilke edinen, prestijli bir firmadır. Haşerelerin insan sağlığı üzerinde sebep olduğu problemlerin bilincinde olan ve bu riski ortadan kaldırmak adına çabalayan ekiplerimiz; hizmet verdikleri bölgelerde sayısız ilaçlama çalışması gerçekleştirmiştir. Ekiplerimiz; tüm ilaçlama çalışmalarını olumlu sonuçlandırarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Abdurrahmangazi Böcek İlaçlama Servisi

25 yıldır ilaçlama alanında çalışmalarını yürüten Abdurrahmangazi böcek ilaçlama servisi; hizmet verdiği İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de tüm haşerelere ve tüm böceklere %100 çözüm sağlayan ilaçlama uygulamalarıyla bilinmektedir. Haşere türlerinin her biri farklı karakter ve davranış biçimine sahiptir. Yaşadıkları alanlar, zaafları ve dirençleri farklı olan haşereler; farklı ilaçlarla yok edilmektedir. Tek bir ilaçla birden fazla haşere türünü yok etmek mümkün değildir. Bu nedenle; haşere türleri incelenmiş, her bir tür için ziraat mühendisleri tarafından özel ilaçlar ve ilaçlama teknikleri geliştirilmiştir. İlaçlama faaliyetleri arasında en çok tercih edilen yöntemler şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama: Pek çok böcek türü için öldürücü özelliğe sahiptir ve bu sebeple en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Kokulu ve kokusuz olarak iki şekilde uygulanır. Kokusuz uygulama daha çok alanın boşaltılamayacağı okul, hastane gibi yerlerde tercih edilir. İlaçlamadan sonraki birkaç hafta sulu temizlik yapılmamalıdır. Gereken talimatlara uyulması halinde 3 aya kadar etkisini gösterir ve bu süre zarfında yumurtadan çıkacak olan haşereleri de öldürerek kesin bir temizlik sağlar.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği, karafatma ve kalorifer böceği gibi haşereler için öldürücü etkiye sahiptir. Bu haşerelerin en çok görüldüğü alanlara uygulanan ilaç kısa süre içinde etki göstermektedir. İşlemden sonra temizlik yapılmasında sakınca yoktur ancak ilaca su sürülmemesi gerekmektedir.
  • Fare İstasyonu: Fare ilaçlama yöntemleri arasında en çok tercih edilen tekniktir. Farenin sevdiği bir lezzette olan ilaç, özel bir kutuda belirli alanlara bırakılır. Kutunun içine girerek ilacı yiyen fare burada ölür. Temiz ve kokusuz bir ilaçlama tekniğidir.

Abdurrahmangazi böcek ilaçlama firmasının verdiği talimatlara uyarak gerçekleştireceğiniz haşere ilaçlama uygulamalarından %100 sonuç almanız tarafımızca teminat altına alınmıştır. İlaçlama hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir