akar-mite-mayt-ilaclama

Akar, Mayt, Mite İlaçlama

Haşereler içinde evlerimizde en çok sayıda bulunan haşerelerden biri akar, mayt ve mitelerdir. Hatta sadece bir evde bile milyonlarca bu türden bulunmaktadır. Peki bu kadar çok olan haşereyi evlerimizde niçin canlı ve aktif olarak göremiyoruz? Çünkü bu haşereler organizma türünden canlılardır ve oldukça hızlı türerler. Organizma türünden bu canlılar gözle görülmemektedir. Onları ancak mikroskobik aletlerle görebiliriz. Peki bu canlıların özellikleri nelerdir ve bizlere zararları nelerdir?

  • Her şeyden önce bu haşereler insan derisiyle beslendikleri için insanların olduğu her yerde olabilirler. Hatta insanların derilerinin üzerinde dahi binlerce bulunabilirler.
  • Temizlik yapmakla gitmezler, antibakteriyel sabunlar az da olsa onları azaltabilir.
  • Pek çok hastalığın altında yatan sebeplerden biri de bu haşeredir. Özellikle cilt ve deri hastalıkları, solunum yolları hastalıkları gibi. Uyuz böcekleri gibi tıpkı bu haşereler de ciltte kaşıntı, deri döküntüsüne neden olurlar. Ayrıca bronşit, nefes alamama, öksürük, astım gibi hastalıkların da nüksetmesine de sebep olurlar.
  • Özellikle toplu taşıma araçları, kumandalar, kapı kolları, çalışma masaları, okul sıraları gibi yerlerde normalden en az 10 kat fazla sayıda bulunurlar.
  • Gözle görünmeyen bu haşerelerle mücadele ederken mutlaka ilaçlama firmaları ile anlaşmalısınız.

Sultanbeyli Böcek İlaçlama firması olarak en kaliteli ilaçlarımızı en modern yöntemlerimiz ile birleştirerek her zaman güvenebileceğiniz ilaçlama elemanlarımıza emanet ediyoruz. İster akar, mayt, mite ilaçlama ister en zararlı haşerelerden tüm haşere ilaçlamalarına kadar en garantili sonuçları sizlere sunmaktayız.  Bizlere ister gece ister gündüz, günün her saati çağrı merkezlerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir