akrep-ilaçlama-antalya-candemir

Akrep ilaçlama uygulaması

Akrepler, eklem bacaklıların 4 ayaklı, ön tarafta 2 kıskacı bulunan ve tümü zehirli canlı çeşididir. Sultanbeyli böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer böcek çeşitlerinde olduğu gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Vücutlarında bulunan kıvrık, kalkık ve zehirli iğnesi ile genellikle kendini korumak için insanlara zarar veren akrepler günümüzde bilinen 1753 adet türü vardır. Evlere bahar aylarında giren bu canlılar binaların çatı katlarında, bodrum katlarında, taş aralarında, duvar yarıklarında barınır. Akrep sokması sonucunda kişilerde; yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar baş gösterir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz hayati risklerin önüne geçirecektir. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olan canlı yalnızca karın toprak üstünde kalma süresinin fazla olduğu bölgelerde yaşayamaz. Yediği besinler son derece pis olan akrepler ölü böcekler ve farelerle beslenir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde ise taşıdığı virüsü salya ve dışkı yoluyla besinlerin veya gezdiği alanların üzerine bırakır.  Akrepler, insanlarla aynı alanda yaşadıklarında maddi ve manevi birçok sorun oluşturabilir.

Bu canlılar diğer böcek türleri gibi yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda yaklaşık 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya getirir.  1 yıl boyunca açlığa ve susuzluğa dayanabilen akrepler, kopan organlarını yenileyebilme özelliğine sahiptir.

Sultanbeyli böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda TSE gereğince test edilmiş insan ve çevredeki diğer hayvan çeşitleri sağlığı tarafından zararsızdır.

Sizde ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi toplumsal ve kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da akreplerle ilgili problem yaşıyorsanız Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması ile ilgili gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alana gelip, akrebin direncini ve alanın büyüklüğünü tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Diğer böcek çeşitlerinde olduğu gibi akrep ilaçlama uygulaması sonrasında da düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam için uygulamanın devamlılığı şarttır.

Beşiktaş akrep ilaçlama firmamızda her türlü haşere ilaçlamasında uzman ekipleri ile tüm İstanbul’da hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir