arnavutköy böcek ilaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için kişisel veya toplumsal alanlara sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. İlaçlama uygulamaları neticesinde şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare türü görülmez.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy merkez, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy İstiklal, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Böcek ilaçlama günümüzde birçok kurum, kuruluş veya kişilerin hizmet aldığı bir uygulamadır. Ev iş yeri, okul, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilen belirli bir böcek veya fare türüne karşı dezenfekte işlemidir. En çok şikayet aldığımız türler olan; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi canlı çeşitleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare çeşidi sorunu yaşıyorsanız Arnavutköy böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe vE mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir