avcılar böcek ilaçlama

Avcılar böcek ilaçlama

Böcekler ekolojik döngü için her ne kadar gerekli canlılar olsa da, kendi yaşam alanları dışında insanların kişisel hayatlarına dahil olduklarında birçok maddi ve manevi soruna sebebiyet verir. Yaşadıkları kirli ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve bakteriyi, girdiği alanlar üzerine konaklayarak salya ve dışkı yolu ile bırakır. Bunun sonucunda kişilerde tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. pek çok hastalık görülebilir. Bunlar bulaşıcı ve kalıcı olmakla birlikte ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Avcılar böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kaliteli hizmet anlayışı ile insanların sağlığı ve güvenliği için 7/24 böcek ilaçlama faaliyetine devam etmektedir.

Yaşam alanlarınız içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşebilen böcek çeşitleri başlıca şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlılar ile karşılaştığınızda sağlığınız ve güvenliğiniz için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Böceklerden kurtulma yolları profesyonel firmalardan alınacak olan ilaçlama hizmetleri ile sağlanır.

Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak, böcek ve fare türü konusunda en çok şikayet aldığımız semtler; Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir.

Avcılar böcek ilaçlama servisi hızlı, ekonomik ve güvenilir ilaçlama uygulamaları ile haftanın her günü ve saati faaliyetini sürdürmektedir. Herhangi bir böcek veya fare türü ile ilgili sorun yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimize ulaşarak, ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde uygulanmakla birlikte fiyatlarımız her yerde standart ve ekonomiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir