Böcek İlaçlama Şirketleri

Böceklerin üreyerek çoğalmasında bulundukları çevrenin etkisi önemlidir. Özellikle sıcak ve yiyeceğin olduğu alanlar böcek ve fare türlerinin hızla üreyeceği ortamları oluşturmaktadır. Yaşam alanlarımız böceklerin yuva oluşturmak istediği alanları hazırlar. Dolayısıyla sıkça böcekleri etrafımızda görmekteyiz.

Böcek ve farelerin yaşadığımız alanlarda yer alması istenmeyen bir durumdur. Çünkü bu canlılar yoluyla birçok sağlık sorunu yaşayabiliriz. Böcekler insanları ısırarak cilt tahriplerinden alerjik reaksiyonlarına kadar birçok hastalığa neden olmaktadır. Zehir taşıyan böcek türleri ise oldukça tehlikelidir. Böcek ilaçlama şirketleri bu gibi zararlı canlılardan kurtulmak için profesyonel ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Uzman kadromuz tüm böcek türleri üzerinde gereken eğitimleri alarak en etkili ilaçlama tekniklerini belirleyecek donanıma sahiptir. Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarımızla insan ve çevre sağlığını koruma altına alarak haşereleri yok etmekteyiz. Böcek ilaçlama şirketleri arasında her zaman görev başında olan firmamız, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

İlaçlama Tekniklerimiz;

  • Jel ilaçlama yöntemi
  • Toz ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • ULV ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama yöntemi
  • Sıvı ilaçlama

İlaçlama tekniklerimiz, tüm haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Uzman ekiplerimiz haşere türüne bağlı olarak ilaçlama tekniklerimizi belirleyerek müşterilerimize ilaçlama öncesinde gereken bilgi ve talimatları aktarmaktadır.

Böcek ilaçlama firmaları ile kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, akrep, örümcek, kakalak, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, ağaç böceği, sıçan gibi zararlı canlılara karşı koruma sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir