ilaclama-firmasi

Böcek İlaçlama

İnsanların yaşam sürdüğü birçok alan içerisinde böcek türleri ile karşılaşmak mümkündür. Çünkü dünya üzerinde yaşam süren iki milyon böcek türü bulunmaktadır. Çeşitli türlerde karşı karşıya kaldığımız çoğu böcek türü tehlikelidir. Böceklerin taşımış olduğu mikrop ve virüsler birçok sağlık sorununa neden olarak hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Böcek ilaçlama uygulamaları ile etrafınızda var olan haşere türlerinden güvenli yöntemlerle kurtulabilirsiniz.

Böcek ilaçlaması alanında uzman kişiler ile hizmet sağlayan ilaçlama firmaları tarafından uygulanmalıdır. Çünkü böceklerle bireysel mücadeleler etkili olmadığı gibi böceklerden kurtulmak için çözüm sunmamaktadır.

Sultanbeyli böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel çözümler ve ilaçlama teknikleriyle haşerelerin tümünü yaşam alanlarınızdan arındırmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izin ve onaylara sahip olan firmamız, açık ve kapalı tüm alanlara hizmet sağlamaktadır.

Böceklerin En Çok Görüldüğü Alanlar

  • Ev, bina, merdiven boşlukları, apartman
  • Ofis, işyeri, fabrika, depo
  • Restoran, lokanta, fırın, cafe, havalandırma
  • Okul, alışveriş merkezi, hastane, yurt
  • Park, bahçe, sera, tarla, site

En Çok Görülen Böcek Türleri;

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, ağaç böceği, mobilya böceği

Sultanbeyli böcek ilaçlama hizmetimiz tüm böcek türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böcek ilaçlama firmaları arasında en ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sağlayan firmamız, kalitenin daimi adresidir. Böceklerle mücadele aşamasında 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktayız. Böceklerden kurtulmak için ilaçlama servislerimizden hizmet talep etmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir