ev-ilaclama

Ev İlaçlama

Sultanbeyli servislerimiz tarafından gerçekleştirilen ev ilaçlama işlemleri, sağlıksız yaşam alanlarında yaşamanıza engel olmak için uygulanan bir işlemdir. Bu işlemi, profesyonelce gerçekleştirmek gerekmektedir. Yasal böcek ilaçlama şirketlerinden hizmet alınmalıdır. Profesyonel böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, evde bulunan böcek ve fare çeşitlerinin hepsi üzerinde kontrol sağlamaktadır. Fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Evde Bulunan Böcek ve Fare Çeşitleri

Kalorifer böceği, tahtakurusu, halı böceği, sivrisinek, sinek, kör fare, mite, lağım faresi, Alman hamam böceği, teşbih böceği, eşek arısı, uyuz böceği, yılan, akar, tahtakurdu, tatarcık, fındık faresi, ev faresi, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, karafatma, çatı faresi, mayt, Amerikan hamam böceği, örümcek, hamam böceği, kertenkele, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, bit, kene, karınca, pire, güve, çekirge, kırkayak, pamuk faresi.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla zararlı canlıları ilaçlamaktayız. Zararlı canlıların hepsi üzerinde farklı teknik ve yöntemler kullanmaktayız. Etkili ilaçlarımız, böceklerin türüne göre ve işlem yapılan alana göre farklılık göstermektedir.

Etkili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Evde Haşere ile Mücadele

Evde haşere ile mücadele etmenin önemi büyüktür. Zira evlerimin vaktimizin hepsini geçirdiğimiz, özel alanlarımızdır. Böcekler, evlerimizde daha kolay sağlığımızı bozabilirler. Bakterilerin yayılmasını sağlayan böcekler, salgın hastalıkların da yayılmasına neden olurlar. Verem, dizanteri, tifo, gıda zehirlenmesi, kırım Kongo kanamalı ateşi, dizanteri, veba gibi hastalıkların yayılmasını sağlarlar.

Haşerelerin bulunduğu alanlarda yaşayan insanlarda,  gıda zehirlenmesi ve paraziter hastalıklara daha sık rastlanabilir. Böcekler ve fareler, besinlerimizin üzerinde gezinmektedirler. Bakterileri, besinlerimize bulaştırabilirler. Ayrıca, kan emen bazı haşere türleri de bulunmaktadır. Bunlar paraziter hastalıkların yaşanmasına neden olabilirler.

Sağlığınızı korumak için gerçekleştirdiğimiz, ev ilaçlama işlemleri ekonomiktir. Uygun fiyatlarla güvenilir alanlar yaratmak adına, haşere ile mücadele etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir