gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği ilaçlama

Böcekler dünya üzerinde insanlardan sonra en fazla nüfusa sahip canlılar arasındadır. Ekolojik döngü için bir o kadar gerekli olmalarının yanı sıra, insanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikelidir. Sultanbeyli böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm böcek çeşitlerinin yanı sıra gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.
Nemli, sıcak ve karanlık alanlarda yaşamayı benimseyen bu canlı, genellikle karton, kutu, koli ve kitapların arasında yaşam alanlarına sızar. Bu alanlar içinde genellikle mutfak, banyo, kiler, dolap içi, bodrum ve çatı katlarında yaşamını sürdürerek, yumurtlar. Kişisel veya toplumsal yaşam alanları içinde kitap, kutu, tahıl, kumaş, duvar kağıdı gibi ürünlerle beslenir. Dişi bir gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Yumurtadan çıkan canlının yetişkin bir hal alması ise yaklaşık 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Zor yaşam koşullarına karşı son derece aşina olan bu canlılar 10 ay boyunca hiç beslenmeden yaşayabilir. Genellikle 10, 12 mm uzuluğunda, beyaz renkli ve hızlı hareket kabiliyetlerine sahip olan gümüş böceklerinin 300 milyon yıldır nesillerini sürdürmekte olduğu bilinir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olan Sultanbeyli böcek ilaçlama firmasının aynı zamanda kullandığı ilaçlar da TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip, alan büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit etmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulamasına geçilir. Uygulama sonrasında ortam içinde uzun süre o böcek türüne rastlanmaz. İşlem bitiminde ekip liderinin sorumlu olan kişiye ilaçlama yapıldığına dair gerekli bilgileri teslim etmesi ve yapılacakları belirtmesi gerekir.
Sizde ev, iş yeri, okul, otel, fabrika, hastane gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir