Hakkımızda

hakkimizda

Pirestij Böcek ilaçlama, tüm haşere ve fare türlerinin mücadelesinde alanında akademik bilgi ve tecrübeye sahip bir kadro ile hizmet sağlamaktadır. İlaçlama faaliyetlerinde kullanmakta olduğumuz böcek ve fare ilaçları Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafınca onaylıdır. Uzun yıllardır süren hizmetlerimiz kalitesinden ödün vermeden sektörde var olan yerini her gün korumaktadır.

Kesintisiz Böcek İlaçlama Hizmeti

Pirestij Böcek ilaçlama, haşerelerden en kısa zamanda kurtulmanızı sağlamak için çalışmalarına ara vermeden 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek uygulanmaktadır. Haşereler ulaşılması zor yerlere yuva oluştururlar. Gelişmiş ilaçlama tekniklerimiz sayesinde en küçük ve güç alanlara dahi ulaşarak uygulanan ilacın nüfus etmesini sağlamaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlama uygulamalarımızın tümü gereken onay ve belgelere sahiptir.

Uygun ilaçlama fiyatlarımız yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Tüm haşere türlerini etkisiz kılan ilaçlama tekniklerimiz uzman ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. İlaçlama faaliyetlerimizi gerçekleştirirken doğa ve insan sağlığını korumak en önemli görevimizdir.

Yaşam bölgelerimizi haşerelerin zararlarından koruyarak sağlıklı yaşam alanları oluşturmak Pirestij Böcek ilaçlama servisleri için değerli bir görevdir. İlaçlama hizmeti talep edilen alanlara en kısa süre içerisinde ulaşan ekiplerimiz, çalışmalarına başlamaktadır.

Müşterilerimizden gelen acil çağrıları daima karşılamak için Müşteri temsilcilerimiz destek hattımızda gün boyu hizmet sağlamaktadır. Haşere, böcek ve fare ilaçlama konuları hakkında merak ettiğiniz sorular uzman ekiplerimiz tarafından daima cevap bulmaktadır. Haşerelerden kurtulmak için bize ulaşarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir