hamam-bocegi-ilaclama

Hamam Böceği İlaçlama

Dünya üzerinde en çok türe sahip olan böcekler, kendi aralarında da türlere ayrılmaktadır. Çoğu böcek türü zehir taşırken, kimi böcekler çeşitli hastalık virüslerin yayılmasına neden olmaktadır. Evlerimizin içine yuva yapan böcekler birçok eşyamızın zarar görmesine neden olabilirler.

Hamam böceği, taşıyıcı bir vektördür. Dolaştığı alanlardan aldığı bakteri ve mikropları gittiği bölgelere bırakırlar. Mutfaklarımızda yer alan besinlere temas ederek farkında olmadan bize hastalık bulaştırabilirler. Hamam böcekleri ile mücadele aşamasında profesyonel hamam böceği ilaçlama uygulaması seçilmelidir. Sultanbeyli hamam böceği ilaçlama servisi, tüm hamam böceği türlerinden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Hamam böcekleri ile bireysel yöntemlerle mücadele etmek olukça sakıncalıdır. Hamam böceği ilaçlaması mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaç ve ilaçlama yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Sultanbeyli böcek ilaçlama servislerimiz kullanmış olduğu özel ilaçlama yöntemleriyle hamam böceklerinden kurtulmanızı en kısa sürede sağlamaktadır.

İlaçlama tekniklerimiz;

  • Sıvı ilaçlama yöntemleri (kokulu/kokusuz)
  • Jel ilaçlama yöntemleri

İlaçlama tekinlerimizin tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlarla gerçekleşmektedir. Hamam böceği ilaçlama teknikleri uzman ilaçlama personellerimiz tarafından yaşam alanlarınız içerisinde uygulanmaktadır.

Hamam böcekleri mücadelesi zor olan haşerelerdir. Zamanında alınmayan önlemler bu böceklerin hızla çoğalmalarına neden olacaktır. Çünkü hamam böcekleri yavrularını bir kapsül içerisinde insanların ulaşamayacağı alanlar içeresinde bırakırlar. Profesyonel yöntemler dahilinde ilaç tüm alana temas ederek hamam böceği kapsüllerine de etki göstermektedir. Hamam böceği kapsüllerinden çok sayıda yavru çıkmaktadır. Çıkan yavrular etrafa dağılarak gizlenirler. Kısa süre sonra yavrular ergin hale ulaşarak yeni yavrular üretirler.

İlaçlama servislerimiz müşterilerimizin taleplerine 7 gün 24 saat cevap vermektedir. İletişim numaralımızdan bize ulaşarak dilediğiniz zaman ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

İlaçlaması En Çok Yapılan Hamam Böceği Türleri;

  • Karafatma
  • Kakalak
  • Kalorifer böceği
  • Alman hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği
  • Oryantal hamam böceği

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir