istanbul-bocek-ilaclama

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında oluşan tüm haşere ve fare sorunlarına birebir çözüm sunmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama servisimiz tüm ilçe ve semtlere ilaçlama ekiplerini en kısa sürede ulaştırmaktadır. İç ve dış tüm alanlarda yaşama özelliğine sahip olan böcek ve fare grupları kendi aralarında çeşitli türlere ayrılırlar. Bu canlıların insanlar üzerindeki zararları türlerine göre de değişmektedir. Haşere ve farelerin insanların yaşam alanlarında bulunmalarında ki amaç yiyecek bulma arayışlarıdır. Bazı türler insan kanı ile beslenirken bazı türler buldukları her türlü yiyecek ve atıkla beslenirler. Bu canlıların beslenme özellikleri insanlara geçecek hastalık risklerini arttırmaktadır.

Tüm Alanlarda Uygulanabilen İlaçlama Hizmeti

Tüm alanlarda uygulanabilen ilaçlama hizmeti sunan şirketimiz, hedef odaklı olup, yaşam alanlarınızda leke ve iz bırakmadan haşere ilaçlama hizmeti sunar. İstanbul’da böcek ilaçlama firmaları açık ve kapalı tüm bölgelerin ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmelidir. Çünkü böcek ve fareler yuva oluşturmak için tüm alanları seçebilirler. Özellikle kapalı alanlar içerisinde daha rahat gizlenen bu zararlı canlılar hızla yeni yavrular oluştururlar. Böcek ilaçlama İstanbul hizmetimizden tüm alanlarda oluşan haşere sorununuz için hizmet talep edebilirsiniz.

Ev, apartman, ofis, işyeri, depo, havalandırmalar, fabrika, fırın, cafe, alışveriş merkezleri, park, bahçe gibi birçok alan böceklerin ve farelerin görüldüğü ortamlardır.

Güvenilir Hizmet!

Güvenli hizmet arıyorsanız, o zaman doğru bir noktadasınız demektir. İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylıdır. TSE onaylı ilaçlarımız haşereler üzerinde %100 kontrol sağlarken insan ve çevre sağlını korumaktadır. Uygulamalarımız; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, mobilya böceği gibi birçok zararlı haşere grubunu içermektedir.

İlaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşarak ekonomik ilaçlama fiyatları ile kaliteli hizmet alabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında kaliteli ilaçlama hizmeti veren Kadıköy böcek ilaçlama şirketimize de ulaşarak gönül rahatlığı ile ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir