izmit böcek ilaçlama

İzmit Böcek İlaçlama

İzmit, Kocaeli ilinin bir kıyı ilçesidir. Körfezi ve liman ticareti ile de bölgede bir hareketliliğin olmasını sağlamıştır. Şöyle ki, fareler ve birçok böcek, haşere sıcak, nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı sever. Ve gemilerde kazan daireleri, motor daireleri onlar için son derece uygun ortamlardır. Ayrıca İzmit’in kendi iklimsel özellikleri sebebiyle de burada yaşam bulurlar. 20 yılı aşkın İzmit ve İzmit’in tüm semt ve mahallelerinde hizmet veren İzmit Böcek İlaçlama servisi bölgeyi çok iyi tanımakta olup ilaçlama uygulamalarını da bu bilgi paralelinde geliştirmiştir.

İzmit Fare İlaçlama


Farelerin ve böceklerin ortak özelliği karanlık yerlerde yaşamaları ve hemen hemen her türlü şeyle beslenebilmeleridir. Bu da onların her yere yayılabilme nedenlerini açıklayan unsurlardan sadece biridir. Fareler burunlarının geçebildiği her dar alandan geçebilirler. Çünkü vücutlarında kemik ve sert kıkırdak dokusu yoktur, oldukça esnektirler. Bu özellikleri farelerin her yerden gelebileceklerini ve bir çok ortamda barınabilecekleri anlamına da gelmektedir. Ancak elbetteki bireysel olarak yapabileceğimiz bazı önlemler var. O da yaşam alanlarımızda onların gelişlerini engelleyecek her türlü kırık, delik, çatlak, tıpa ile kapatılmamış su gideri delikleri, kapı altı açıklıkları, pencere izolasyonu…vs gibi onarılması veya kapatılması gereken yerleri sorunsuz hale getirmektir. Ancak bu saydıklarımız onlar henüz alanlarınızda değilken yapılması gerekenler.
İzmit fare ilaçlamaları alanın durumuna, mekanın nasıl kullanıldığına bakılarak yöntem uygular. Özellikle fare ilaçlamalarında kesinlikle bireysel müdahalelerde bulunulmamalıdır. Profesyonel destek alınması hayati önemdedir.


İzmit haşere ilaçlamalarında uygulama yöntemlerimiz şöyledir:
Fare İstasyonları, sıvı ilaçlama (kokulu ve kokusuz olmak üzere) ya püskürtülerek ya da sisleme yöntemi ile yapılır, Jel ilaçlama (kokusuz ve etkili bir ilaçlama yöntemidir.


Bit, pire, kene, tahtakurusu gibi sıcak kanlı memeli canlıların kanlarını emerek beslenen bu canlılar için farklı; hamam böceği ya da diğer adıyla kalorifer böceği için ayrı bir uygulama yapılmaktadır.
İzmit Böcek İlaçlama Servisinin garantili ilaçlama uygulamalarını almak için müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu oluşturunuz. Ayrıca İzmit böcek ilaçlama firması fiyatları ilaçlama yapılacak alanın metrekaresi üzerinden hesaplanmaktadır.


İlaçlama Servisimiz İzmit’in tüm mahalle ve semtlerinde %100 garantili ilaçlamalar yapar. 7/24 servisimizi arayarak çağrı merkezi ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Acilen ilaçlanması gereken mekanlar için hemen randevu isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir