kakalak böceği ilaçlama

Kakalak böceği ilaçlama

Kakalak böceği dünya üzerinde en çok üreyen haşere çeşitleri arasındadır. Sultanbeyli böcek ilaçlama olarak diğer tüm böcek çeşitlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.
Yaşamak için oldukça pis ortamları benimseyen kakalak böceği, vücudunda birçok mikrop ve virüs barındırır. İnsanların yaşam alanlarına sızdığında ise taşıdıkları mikrobu açıkta bırakılan çeşitli yiyeceklerin üzerine konaklayarak bulaştırır. Bu döngü sonucunda kişilerde; dizanteri, mantar, astım, antrax, alerjik reaksiyonlar, gıda zehirlenmesi ve verem gibi kalıcı ve bulaşıcı hastalıklar görülebileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Kakalak böceği bu sebeple insan hayatı için oldukça tehlikelidir.
Dişi bir kakalak yılda ortalama 30 bin yumurta bırakabilir. Bunun yanı sıra yaşamı boyunca 1 milyon yumurta bırakan kakalak türüne rastlamakta mümkündür. Genellikle nemli ve sıcak ortamlarda yaşamayı benimser. Ev ortamında ise mutfak ve banyoları tercih eder.  Özellikle bu alanlarda hijyene oldukça dikkat edilmelidir. Tamir edilmeyen kanalizasyon ve su boruları, parke ve duvar çatlakları, kırık, çıkıklar böcekler için barınma alanıdır. Kakalak böceği günde 20 saat barındığı alandan çıkmadan uyur. 30 gün boyunca açlığa ve susuzluğa dayanıklı olan kakalak böceği kafası koptuğundan dahi 1 hafta boyunca yaşamını sürdürebilir. Aynı zamanda kakalak böceği evrim geçirmemiş nadir canlılar arasındadır.
Sultanbeyli böcek ilaçlama firması olarak yıllardır en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla sektörün öncü firması olmaya devam ediyoruz. Sizde ev, iş yeri, okul, fabrika, hastane gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da kakalak böceği problemi yaşıyorsanız Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyet gösteren müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması ile ilgili gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Unutmayın ki diğer haşere çeşitlerinde olduğu gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması için de her zaman sterilize edilmiş bir ortam adına uygulamanın devamlılığı şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir