kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama

Dünya üzerinde hayvanlar arasında en fazla sayıya sahip olan böcekler arasında hatırı sayılır bir nüfusa sahip olan kalorifer böceklerin günümüzdeki tür sayısı yaklaşık olarak 4500’dür. Diğer tüm böcek türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de vermekte olan Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamız yıllardır insanların sağlığı ve huzurunu vizyon edinen bir firma olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Kalorifer böcekleri en tehlikeli böcekler arasında yer almaktadır. Genetiksel özellikleri bakımında 6 adet bacağa sahip olan bu canlı türü hızlı hareket edebilen, esnek bir yapıya sahiptir.  2 haftada bir yumurta paketi bırakır. Genellikle kalorifer petekleri borularında, mutfak fırınlarının altında, kazan ve kalorifer dairelerinde barınmayı tercih eder.  Fark edilmedikleri takdirde kısa süre içinde istila haline dönüşebilir. Günde 5 km yol gidebilen kalorifer böcekleri 1 hafta boyunca aç kalarak yaşayabilme özelliğine sahiptir. Ev, iş yeri, otel, hastane, okul gibi insanların yaşam alanlarına zaman içinde oluşmuş çatlaklardan, kanalizasyon borularında, dışarıdan getirilen paketlerden, açık kapı ve pencerelerden kolaylıkla sızabilen kalorifer böcekleri salya ve dışkı yoluyla besinlerin üzerine birçok mikrop taşıyabilir. Bunlar dizanteri, verem, hepatit, astım ve antraxtır.

Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması evde basit yöntemlerle uygulanabilecek bir işlem değildir. Mutlaka profesyonel böcek ilaçlama firmalarından yardım alınması gerekir.

Sultanbeyli böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda yine Sağlık Bakanlığı’nca onaylı insan ve diğer hayvan türlerine zararsız ilaçlar kullanılmaktadır.

Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamız tarafından kalorifer böceği ilaçlama işlemi titizlikle yürütülür. Park, bahçe, tarla gibi açık alanların yanı sıra; ev, okul, hastane, fabrika, otel, cami gibi kapalı alanlarda da kalorifer böceğiyle mücadele edilir.

Bireysel işlemler, dışarıdan satın alınan kalitesiz ilaçlarla yapılmaktadır. Dışarıda satılan ilaçlara karşı, bu böcekler bağışıklık kazanabilir. Dışarıda satılan Bakanlık onayı olmayan ilaçlar, yalnızca sağlığınıza zarar verir. Kronikleşebilecek solunum yolları hastalıklarının başlamasına neden olabilir.

Kalorifer böceğinden kurtulmak ve sağlığa uygun alanlarda, güvenle yaşamak için şirketimizden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Sizde kişisel alanlarınızda kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamızda 7/24 aktif olarak çalışan müşteri temsilcimize ulaşarak, kalorifer böceği ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir