kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceğinin dayanıklılık eşiği çok yüksektir. Amatörce yapılan kalorifer böceği ilaçlama işlemleri, bu böcekleri yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmak için yeterli değildir. Şirketimiz birçok haşere türü üzerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, profesyonelce işlem yapmaktadır. Sultanbeyli’ye bağlı bulunan bütün semt ve mahallelerde hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir.

 

 

Profesyonel Firmaların Taşıması Gereken Özellikler

  • Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olmalıdır.
  • Ekonomik olmalıdır.
  • İlaçlarını ziraat mühendislerinin kontrolünden geçirmelidir.
  • Alanında uzman bir kadroya sahip olmalıdır.
  • Güler yüzlü personellerle hizmet vermelidir.
  • İşlemlerini kaliteli ilaçlarla gerçekleştirmelidir.
  • Teknolojiyi yakından takip etmelidir.
  • Teknolojinin bütün gelişmelerini yakından takip etmelidir.
  • En iyi ekipmanlarla işlem yapmalıdır.

Şirketimiz profesyonel ve kaliteli firma özelliklerinin tümünü taşımaktadır. Kalorifer böceği ilaçlama firmaları arasında, en iyi hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz, ekonomik fiyatlarla uygulanmaktadır.

Bireysel Mücadele ile Başarılı Sonuçlar Sağlanır mı?

Kalorifer böceği ile mücadele ederken kulaktan dolma bilgilerle yapılan müdahalelerle, sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Kalorifer böceği, etrafına bakteri yayan ve mikrop bulaştıran bir böcek türüdür. Bilinçsizce öldürülmesi durumunda, etrafına zararlı vektörleri yaymaya devam edebilirler. Bu haşere türü, diğer haşere türlerine göre çok daha dayanıklıdır. Üzerlerine sert bir cisimle vurarak, onları öldürmeyi başaramazsınız. Kafası kopan bu böcekler, iki hafta daha yaşabilirler. Ayrıca, suyun altında yarım saat boğulmadan durabilirler. -32 derece soğuklukta bile, yaşamını sürdürecek derecede dayanıklıdır. Bu kadar zor olan bir böcek türünü, ancak, profesyonel kişilerden kalorifer böceği ilaçlama hizmeti alarak kontrol altına alabilirsiniz. Şirketimiz bu hizmeti, kaliteli kalorifer böceği ilacı ile sağlamaktadır.

Bireysel işlemler, dışarıdan satın alınan kalitesiz ilaçlarla yapılmaktadır. Dışarıda satılan ilaçlara karşı, bu böcekler bağışıklık kazanabilir. Dışarıda satılan Bakanlık onayı olmayan ilaçlar, yalnızca sağlığınıza zarar verir. Kronikleşebilecek solunum yolları hastalıklarının başlamasına neden olabilir.

Kalorifer böceğinden kurtulmak ve sağlığa uygun alanlarda, güvenle yaşamak için şirketimizden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir