kartal-bocek-ilaclama

Kartal Böcek İlaçlama

Sektörün önde gelen ismi olan firmamız, uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Kartal böcek ilaçlama şubemizde de, kaliteli hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kurumsal kimliğimizden ödün vermeden, böceklerin neden olduğu sorunlara çözümler oluşturmaktayız.

Haşereler ve kemirgenler, insanlara çeşitli yollarla zarar vermektedir. Şirketimiz, uzun yıllardır  fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Kartal böcek ilaçlama hizmetlerimiz, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla gerçekleştirilmektedir.

Haşereler İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Haşere grupları, farklı yollarla insanlara zarar verir. Doğada birçok haşere türü bulunur. Bunlar beslenme, üreme şekillerine, bulundukları yerlere göre insanlara farklı zararlar verirler. Örneğin bitkilerle beslenen böcekler, genellikle açık alanlarda yuva yaparlar. Nemli toprağın, taşların altı, ağaçların kenarları yuvalarını kurdukları alanlardır. Bunlar, insanlara maddi olarak zarar verir. Park, bahçe ve tarlalardaki bitkileri, ekinleri ve mahsulleri tahrip ederler. İnsanlara maddi olarak zarar veren diğer haşere türleri ise ahşap ürünlerle beslenenlerdir. Bunlar mobilya bulunan her yerde yuva yapabilirler. Mobilya ürünlerini, kullanılmayacak duruma getirirler.

İnsan sağlığına zarar veren böcekler ise insanların gıdalarıyla ve kanlarıyla beslenenlerdir. Bunlar gıda ürünlerine bakteri bulaştırabilir, kan yolu ile çeşitli hastalıkların yayılmasına neden olabilirler. Yaşam alanlarının hepsinde bulunabilirler. Şirketimiz, bütün alanlarda haşere ile mücadele etmektedir.

Kartal böcek ilaçlama hizmetlerimiz pek çok alanda, ilçenin bütün semtlerinde gerçekleştirilmektedir.

Kartal’da En Çok Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

  • Atalar
  • Yakacık
  • Esenler
  • Uğurmumcu
  • Orhantepe
  • Soğanlık
  • Topselvi

Şirketimiz, İstanbul’un bütün semtlerinde uygun fiyatlarla işlem yapmaktadır.

7/24 açık ve kapalı birçok alanda bit, pire, tahtakurdu, sinek, teşbih böceği, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, tatarcık, eşek arısı, karafatma, mite, kertenkele, çıyan, kör fare, lağım faresi, karınca, akrep, gümüş böceği, çatı faresi, tahtakurusu, kene, salyangoz, Alman hamam böceği, sivrisinek, güve, yaban arısı, mayt, kalorifer böceği, fındık faresi, sıçan, kakalak, kırkayak, uyuz böceği, yılan, halı böceği, örümcek, akar, ev faresi, çekirge ve pamuk faresini ilaçlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir