Pire İlaçlama

pire-ilaclamaBulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olan pirelerden kurtulmak için yapmanız gereken tek şey, iletişim numaralarımızı arayarak bize ulaşmak olacaktır. Dünya Sağlık Örgütü’ne bağlı olarak işlem yapan şirketimiz, kaliteli pire ilaçlama hizmeti vermektedir.

Pire ilaçlama şirketleri arasında kaliteli hizmet veren ve uygun fiyatlarla işlem yapan şirket arayışınız bulunuyorsa, şirketimize ulaşabilirsiniz.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması, insan sağlığını korumak için yapılmaktadır. Şirketimiz tarafından bu uygulama kaliteli, sıvı pire ilacı kullanılarak yapılmakta, kokulu ya da kokusuz yöntemlerle uygulanmaktadır. Uygulama ULV cihazlarıyla yapılmakta, hangi yöntemin size uygun olacağına uzman personellerimiz tarafından karar verilmektedir. Personellerimiz, alanında uzman ve eğitimli kişiler oldukları için hangi yöntemin, nerede daha kullanışlı olduğunu bilmektedir.

Uygulamada önemli olan, ilaçların parazitlerin yumurtalarına etki etmesidir. Bu kan emici parazitler, kolay üremektedirler. Uygulama esnasında ilaç yumurtalara etki sağlamazsa, kısa sürede yaşam alanlarımızı istila edebilirler. Bu parazitlerin yumurtları çok küçük olduğundan ve her alanda bulunabildiğinden dolayı bireysel olarak yapılan pire ile mücadele işlemi sonuçsuz kalacaktır.

Pirelerin İnsanlara Verdiği Zararlar

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasına yardımcı olan pirenin zararı bununla da sınırlı değildir.  Paraziter hastalıklara sebep oldukları için insanların gündelik işlerini yapmasına engel olmakta ve yaşam kalitesini düşürmektedir. Bu parazitler, sadece insan derisi üzerinde değil, evcil hayvanlar üzerinde de kaşıntıya neden olmaktadır. Evcil hayvanlar üzerinde de bulunabilen pirelerden en kısa sürede kurtulmak, yaşam alanlarını dezenfekte etmek gerekmektedir.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Veba

İlaçlama Mevsimi

Pire ilaçlama işlemleri, servislerimiz tarafından yılın 365 günü yapılmaktadır. Yaz aylarında üremelerini tamamlayan bu parazitler, sıcak havalarda insanların bulundukları alanları istila etmektedir. Yaz aylarında, dış mekânlarda daha sık vakit geçiren insanlar, parazitlerin saldırısına uğramaktadır. Açık alanlarda vakit geçire evcil hayvanlarda, zıplama yolu ile üzerlerine yapışan parazitlerin evlerime girmesine yardımcı olmaktadır.

Servislerimiz yılın her mevsimi, sizleri parazitlerden kurtarmak için müşteri odaklı hizmet vermekte, hizmetlerini uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir