sultanbeyli-belediyesi-bocek-ilaclama

Sultanbeyli Belediyesi Böcek İlaçlama

Sultanbeyli Belediyesi Böcek İlaçlama servisleri, böceklerden güvenilir yollarla kurtulmanın tek adresidir. Servislerimiz, piyasa standartlarının altında, uygun fiyatlarla aralıksız hizmet sunmaktadır. Aralıksız olarak sunduğumuz hizmetle, insan sağlığını korumak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalar başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Böceklerden kurtulmak için ne yapmalı?

Böceklerden kurtulmak için yasal olarak işlem yapan, ruhsatlı ve profesyonel şirketlerden yardım almanız gerekmektedir. Hizmetlerimiz, alanında uzman kişilerle yapılmaktadır. Profesyonel kadromuz, özel eğitimlerden geçmektedir. Özel eğitimlerden geçen personellerimiz, haşere türlerine göre farklı teknikler kullanarak işlem yapmaktadır. Tekniklerimizin hepsi, yaşam alanlarında başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Sultanbeyli Belediyesi Böcek İlaçlama personellerimizin geçtiği özel eğitimler, haşereler hakkında kapsamlı eğitimlerdir. Çünkü her haşere türünün kendine özel bir anatomisi ve sinir yapısı vardır.  Onları etkisiz hale getirecek olan ilaçlar ve yöntemler farklılık göstermektedir.

Güvenilir İlaçlama Yöntemlerimiz

Fare İstasyonları

Servislerimiz tarafından, halkımıza fare ilaçlama hizmeti de verilmektedir. Lağım /çatı/ fındık /pamuk/ev faresi, fare ünitelerimiz yardımı ile etkisiz hale getirilmektedir.

Sıvı İlaçlama

Güve, eşek arısı, karınca, bit, kulağakaçan böceği, halı böceği,  gümüş böceği, kakalak, sinek,pire, kalorifer böceği, uyuz böceği, tahtakurdu, sivrisinek ilaçlamasında kullanılan ilaçlarımız, püskürtme yöntemi ile ULV cihazları ile uygulanmakatdır. Bu sayede, en küçük haşere türlerini bile etkisiz hale getirmektedir. En dar alanlarda, haşereler tarafından kurulan yuvalara bile ilaçlarımız yetişmektedir.

Kokulu İlaçlama

En etkili haşere ile mücadele yöntemimizdir. Akrep, salyangoz, çekirge, akar,kertenkele, tesbih böceği, sıçan, yılan, mayt, tatarcık, tahtakurusu, kırkayak, çıyan, mite, örümcek, yaban arısı, kene, gibi zor ilaçlanan  haşere türlerini bile kontrol altına alabilmektedir. Ayrıca alanda, yoğun olarak haşere istilası varsa, bu yöntem sayesinde böcek yoğunluğu sıfırlanır.

Jel İlaçlama

Karafatma, Amerikan/ Alman hamam böceğinin yuvalarından çıkış noktasına sürülen ilaçlarımız, bu haşere türlerinin yuvalarında ölmesini sağlamaktadır. Bu sayede, böceklere dokunmak zorunda kalmazsınız. Bakterilere temas etmezsiniz. Kolay uygulanan bu yöntem kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Kokusuz İlaçlama

Müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen yöntemimizdir. İşinize ara vermeden böceklerden kurtulmanızı sağlayan bu yöntem, uygun fiyatlarla uygulanmaktadır. Birçok haşere ve fare türü üzerinde kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Yalnızca evlerde değil, 24 saat çalışan iş yerlerinde ve sağlık kurumlarında da rahatlıkla uygulanmaktadır.

Sultanbeyli belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, Mehmetakif, Necipfazıl, Turgutreis, Mimarsinan semtlerinde, halkımızın taleplerini karşılamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir