fare-ilaclama (3)

Sultanbeyli Fare İlaçlama

Fareler; çöp ve kanalizasyon gibi steril olmayan yerlerde dolaşarak pis gıdalarla beslenen, pek çok hastalığın taşıyıcılığını üstlenen bir kemirgen türüdür. Güçlü dişleri sayesinde çok sert yüzeyleri deler, son derece iyi bir tırmanıcı olmasıyla bilinir. Bu özellikleri sayesinde çok yüksek binaların üst katlarına kadar çıkabilir. Havalandırma, gider boruları, apartman boşlukları ve yangın merdivenleri onların işini kolaylaştıran yollardır. Yaşadıkları alanlarda aldıkları mikropları insanların yaşam alanlarına taşıyan ve insan sağlığını tehlikeye atan fareler, ısırarak da çeşitli hastalıklar bulaştırmakta ve yeryüzünde çok sayıda insanın hastalanmasına ve ölmesine sebep olmaktadır. Sultanbeyli fare ilaçlama ekibi olarak, insan sağlığını tehlikeye atan bu haşere türüne “dur!” demek üzere çalışmalarımızı yürütüyor, bu hizmetten  yararlanabilmeniz için sizlere en uygun ilaçlama fiyatlarını 7 gün 24 saat sunuyoruz.

Sultanbeyli Fare İlaçlama

Fare ilaçlama uygulaması için İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe, mahalle ve köylerine hizmet veriyoruz. 30 yıllık deneyimi ışığında hareket eden Sultanbeyli fare ilaçlama firması; fareler başta olmak üzere örümcek, böcek, yılan gibi tüm haşere türleri ilaçlama faaliyetlerini yürütmektedir. Haşereler konusunda uzman kadrosu ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla kesin çözüm garantisi sunan firmamız, hizmet verdiği bölgelerden her gün sayısız yardım talebi almakta ve gerçekleştirdiği tüm ilaçlama işlemlerinden %100 sonuç alarak eksiksiz müşteri memnuniyeti elde etmektedir.

Farelerin Zararları

Pis ortamlarda dolaşarak insanların doğrudan bakteri ve mikroplarla temas etmesine sebep olan fareler; bitkilere ve eşyalara verdikleri zararın haricinde çok ciddi hastalıkları insanlar ve hayvanlar arasında yayarak geniş toplulukların sağlığını tehlikeye sokmaktadır. Farelerin taşıdığı hastalıklar sebebiyle tarih boyunca pek çok insan ölmüştür. Ayrıca, aç kaldıklarında insanların burun, kulak parmak gibi uzuvlarını kemirerek yedikleri söylentisi de doğrudur. Farelerin taşıdığı bulaşıcı hastalıklar şu şekildedir:

  • Veba (Kara Ölüm): Tarihte çok kez tekrarlayan veba hastalığı, bir dönem Avrupa’nın üçte birini yok etmiştir. Günümüzde pek çok ülkede ortadan kalkmış olsa da Asya ve Afrika’da hala görülmektedir. Modern tıp sayesinde artık antibiyotikle tedavi edilebilse de, hastalığın mutasyona uğrayarak yeniden ciddi boyutlara ulaşma riski göz ardı edilmemelidir.
  • Verem (Tüberküloz): Bulaşıcı olan verem hastalığı geçmişte milyonlarca kişinin ölümüne sebep olmuştur. Ülkemizde her yıl 25 bin kişinin veremle mücadele ettiği bilinmektedir. Vücuda girdikten sonra sinsi seyreden bir hastalık olup, vücudun direnci düştüğü anda kendini gösterir. Başta akciğerler olmak üzere vücudun tamamında görülebilir. Kronik ve günümüz şartlarında tedavi edilebilen bir hastalıktır.
  • Tifüs: Soğukta aylarca canlı kalabilen tifüs virüsü de yine fare ve bitlerden bulaşan hastalıklar arasındadır. Tifüs virüsü deriden ve solunum yolundan vücuda girer.
  • Paraziter Hastalıklar: Parazitlerin sebep olduğu hastalıkların genel adıdır ve adını da buradan alır. Fare ve diğer haşerelerden kaynaklı gelişir.

Fare ve haşere sorununuza çözüm bulmak için 7/24 Sultanbeyli fare ilaçlama servisini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir