üsküdar böcek ilaçlama

Üsküdar Böcek İlaçlama

Üsküdar böcek ilaçlama servisimiz her türlü böcek, haşere ve fare türlerini etkisiz hale getirip yaşam alanlarınızda sterilizasyon sağlar. Bu insan zararlısı canlıların bir kısmı konakçı yaşam sürer; bir kısmı da ev, iş yeri, fabrika, gemi, otel, yurt…vs gibi her türlü ısıtılan yapıda barınmayı seçerler. Çünkü hem yumurtalarını bırakacakları belirli sabit bir sıcaklık, hem de yiyecek kaynaklarına yakınlık nedeniyle insanların yaşam alanlarında barınırlar.
Ancak bu konakçılar ve kemirgenlerle insanların bir arada yaşaması son derece tehlikeli hastalıkların oluşmasına neden olup, daha ileri boyutlarda bazı türleri ölümcül hastalıklara kadar sebebiyet vermektedir. Üsküdar böcek ilaçlama mekanlarınızın tipi ne olursa olsun başarılı ilaçlamalar ve dezenfeksiyon hizmeti sağlar:
Yük ve yolcu gemileri, iş yerleri, ev, yurt, ibadet yerleri, motorlu araçlar, apartman, siteler, parklar, bahçeler…vs her tip ve her tür kullanım amaçlı alanda mevcut olan haşere, böcek ve kemirgen ilaçlamalarını 7/24 garantili olarak ilaçlamaktayız.
Büyük şehirlerde nüfusun atması ile birlikte bu zararlı canlıların da sayısı artmaktadır. Çünkü bizim yaşam alanlarımız ve yiyecek kaynaklarına yakınlığımız, onlara en kolay ve en fazla miktarda besini ve üreme bolluğunu da sağlamaktadır. Tahtakurusu, kene, pire, sivrisinek gibi insan kanını emerek beslenen ve üreyen bu canlılar sıtma, kolera, astım, tifüs gibi pekçok hastalığın insanlara aktarılmasına neden olmaktadır.
Farelerin dışkı ve idrarlarının insanın sindirim sitemine karışması durumunda ortaya çıkan ağır rahatsızlıklar ise ölümle sonuçlanmaktadır. Kalorifer böceği, Alman hamam böceği ve diğer adıyla kakalak olan bu canlılar da özellikle nemli, sıcak ve karanlık yerleri çok sevdiklerinden evlerimizde mutfak ve banyolarda, kalorifer arkalarında, elektrik kabloları kenarlarında yaşam alanı bulurlar. Ancak bu canlılar mutfak eşyaları üzerinde gezinirler ve buralara dışkılarını, idrarlarını bırakırlar. Bu kalıntılar insan metabolizması için son derece yüksek riskli olup farkedildikleri andan itibaren en kısa zamanda ortamdan steril edilme yöntemlerine başvurulmalıdır.
Yukarıda belirttiğimiz her tür haşere ve kemirgenin farklı üreme ve beslenme şekli olduğundan etkisiz hale getirilmeleri için de farklı kimyasallarla yok edilmeleri mümkün olabilmektedir. Ve bu uygulamalar da mutlaka Sağlık Bakanlığı yetki belgeli kişilerce profesyonel olarak yapılmalıdır.

Böcek ve Fare İlaçlama Yöntemlerimiz

Üsküdar haşere ilaçlama servisimiz profesyonel ve eğitimli ekipleriyle alanda keşif yaparak etkili ilaçlama yöntemlerini tespit eder. Her haşere ve böceğe karşı ayrı bir kimyasal kullanılır.
Üsküdar haşere ilaçlama olarak yöntemlerimizi şu şekilde uygulamaktayız:
Sıvı ilaçlama: Kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak yapılır. Kokusuz ilaçlama bazı fare türlerinde, kokulu ilaçlama bazı yoğunluğu çok olan haşere türlerinde uygulanır. Ve bu uygulama şekilleri de sıvı kimyasalın püskürtülmesi ya da sislenmesi yoluyla gerçekleştirilir.
Jel ilaçlama: Oldukça etkili bir yöntemdir. Kokusuzdur. Böcekler için uygulanır. Zararlı küçük canlıların bulunduğu alanlara jel kıvamındaki kimyasal ilacın minik tanecikler halinde sürülmesi ile yapılır.
Fare istasyonları: Fare odaklı bir ilaçlama yöntemidir. Sadece farenin girip çıkabileceği bir kutu içine yerleştirilmiş zehirli yiyeceğin konulması şeklinde hazırlanmış bir düzenektir. Çevredeki diğer hiçbir canlıya zarar vermez. Güvenlidir.
Üsküdar fare ilaçlama servisi olarak yöntemlerimiz ayrıca kemirgenin yaşadığı alana göre fare buğdayları, fare tozları ve fare zehirleri gibi farklı yöntemlerle de uygulanmaktadır.
Üsküdar böcek ilaçlama fiyatlarımız ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine ve kullanılacak ilacın miktarına göre yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizi arayınız.
Haşere, böcek ve kemirgen ilaçlamasında Sağlık Bakanlığı yetki belgeleri ve TSE onaylı ilaçlama sertifikaları ile Üsküdar haşere ilaçlama servisimiz tüm Üsküdar mahalle ve semtlerin de garantili ilaçlamalar yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir